Ben jij op zoek naar een leuke bijbaan bij de UU? Het Centre for Academic Teaching and Learning (CAT) is op zoek naar studenten voor de volgende twee functies: Docentondersteuner Teaching Support en Student-assistent Future Learning spaces
Ben jij of ken jij een student die naast de studie een maatschappelijk impactful project heeft opgezet? Geef jezelf of hen dan voor 1 juni op voor deze prijs.
Van maandag 8 mei tot en met woensdag 10 mei kun je stemmen voor de faculteitsraad. Hier zie je welke studenten er voor REBO op de kandidatenlijst staan.
Het Louis Hartlooper Complex en het departement Bestuurs- en Organisatiewetenschap (USBO) van de Universiteit Utrecht organiseren de filmreeks Science & Fiction/ Op vier avonden vertonen we vier films die je aan het denken zetten, met een inleiding door een wetenschapper. Deze keer: The Florida Project
Het Louis Hartlooper Complex en het departement Bestuurs- en Organisatiewetenschap (USBO) van de Universiteit Utrecht organiseren de filmreeks Science & Fiction/ Op vier avonden vertonen we vier films die je aan het denken zetten, met een inleiding door een wetenschapper. Deze keer: Marvin ou la belle Education
Vanaf juli kun je in de gebouwen van de Universiteit Utrecht bij een aantal koffieautomaten terecht voor een cappuccino of warme chocolade met plantaardige melk.
In de vijf sessies van ‘Autonomie Duurzaam Eigen Maken’ leer je hoe je op een duurzame manier autonomie kunt ontwikkelen. Gratis en open voor alle UU studenten.
De training Veerkracht Ontwikkelen bestaat uit twee sessies waarin je meer leert over jouw eigen veerkracht en hoe je die kan versterken. Deze training is gratis en open voor alle UU studenten.