Silvester Beelen: studentassessor faculteit Medische Wetenschappen 2025-2026

Silvester Beelen is met ingang van studiejaar 2025-2026 de nieuwe studentassessor van de faculteit Medische Wetenschappen. Hij stelt zich voor.

“Het hebben van een functie die niet echt tot de verbeelding spreekt brengt vaak grappige momenten met zich mee. Studentassessor. Het eerste deel zit wel goed, maar wat een “assessor” precies is? Ik heb het moeten opzoeken. Een assessor is “een beoordelaar” of “een helper”. Nee, de term studentassessor sla ik toch maar over als mensen mij naar mijn nieuwe baan vragen. 

Adviseren, signaleren en verbinden, vind ik als functieomschrijving. Dit spreekt wat meer tot de verbeelding. Ik probeer verschillende formats uit en kom langzaam tot de zin: Volgend jaar ben ik student-lid van het dagelijks bestuur van de faculteit Medische Wetenschappen waarbij ik de studentenstem van alle opleidingen vertegenwoordig, waarbij ik probeer te adviseren, signaleren en verbinden. Het blijft abracadabra voor veel van mijn vrienden en familie, dus voor wie wil gebruik ik met plezier meer woorden om de lading van deze mooie functie te dekken.

Je mag alles weer vergeten wat hierboven staat. Het belangrijkste is dat elke student altijd welkom is om te mailen naar studentassessor@umcutrecht.nl wanneer er iets speelt waar ik van op de hoogte moet zijn om de studenten goed te vertegenwoordigen. Ik kijk ernaar uit!

Een goed collegejaar gewenst". 

Met vriendelijke groet,

Silvester Beelen