Narrative Medicine tip – 21 september 2023

Narrative medicine gebruikt kunstvormen en verhalen om na te denken over medische onderwerpen. Lees je nog wel eens een boek of een gedicht? Graag willen we jou een beetje op weg helpen door elke twee weken een narrative medicine leestip te verzorgen! Dit bestaat afwisselend uit een boekentip of een kunstvorm met een lees-/kijkvraag.

Boek van deze week

PAAZ – Myrthe van der Meer

Emma werkt als redacteur in een uitgeverij en wordt na een burn-out vijf maanden opgenomen op de PAAZ afdeling (Psychiatrische Afdeling Algemeen Ziekenhuis). Gebaseerd op haar eigen ervaringen beschrijft ze de gang van zaken op de PAAZ afdeling, het contact met medepatiënten en haar interacties met zorgverleners. Een aanrader als je met je coschap psychiatrie gaat beginnen!

We zijn benieuwd naar jullie ervaringen van deze narrative medicine leestips. Wil je iets delen, heb je een vraag, opmerking of zelf een suggestie voor een kunsttip? Mail dan naar e.l.leijenaar@umcutrecht.nl