Inschrijving Farmacotherapietoets van 01-09-2025 open in Osiris Student
Vanaf heden kun je je via Osiris Student inschrijven voor de eerste Farmacotherapietoets van collegejaar 2025-2026. Deze toets vindt plaats op 1 september 2025 (week 36). Om te kunnen deelnemen aan de toets dien je je (her)inschrijving voor de master voor het nieuwe collegejaar tijdig te regelen in Studielink.
De inschrijving in Osiris staat open tot en met uiterlijk één week voorafgaand aan de toets. Dit betekent dat je je uiterlijk zondag 24 augustus 2025, 23:59 uur moet hebben ingeschreven om deel te kunnen nemen. Na deze deadline is inschrijving niet meer mogelijk.
Met ingang van het collegejaar 2025-2026 vervalt de jokerregeling voor de Farmacotherapietoets. Dit betekent dat het extra belangrijk is om je op tijd in te schrijven.. Ben je te laat met inschrijven? Dan kun je helaas niet deelnemen aan de toets en zul je moeten wachten op de volgende toetsmogelijkheid.
We hopen je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Mocht je toch nog vragen hebben, dan kun je een mail sturen naar farmacotoets@umcutrecht.nl.