Hulp bij ongewenst gedrag
Heb je te maken met ongewenst gedrag van personen binnen en rondom de Universiteit Utrecht, zoals seksuele of verbale intimidatie, discriminatie, agressie, geweld of pesten? Of heb je het gevoel dat je onterecht bent behandeld door de universiteit als organisatie? Praat er dan over. Ook als je ziet dat het iemand anders overkomt.
Bij wie kun je terecht
Over ongewenst gedrag van personen binnen de UU |
|
---|---|
Over ongewenst gedrag van de UU als organisatie |
|
Ongewenst gedrag van personen binnen de UU
Ongewenst gedrag van de UU als organisatie
Hulp van organisaties buiten de UU
Je kunt ook contact opnemen met organisaties buiten de UU. De contactpersoon ongewenst gedrag Geesteswetenschappen kan je hiermee helpen.
Meer leren over sociale veiligheid?
Wil je meer leren over wat je kunt doen bij ongewenste situaties, of hoe je kunt zorgen voor een veilige omgeving? Doe de online module ‘Consent Matters’ voor studenten Geesteswetenschappen.
Blackboard > My Communities > GW Consent Matters Module
Ben je studentbestuurder of vertrouwenspersoon bij een studentenvereniging? Dan is het mogelijk een training sociale veiligheid te volgen. Kom je hiervoor in aanmerking, dan word je hierover geïnformeerd.
Sociale veiligheid bij de Universiteit Utrecht
De Universiteit Utrecht wil een fijne en veilige studie- en werkomgeving bieden aan alle studenten en medewerkers. We behandelen elkaar met respect. Sociale veiligheid is een thema dat doorlopend aandacht vraagt, van ons allemaal. Als we ons samen inzetten voor een sociaal veilige UU, kunnen we voortzetting en normalisering van ongewenst gedrag voorkomen.