This is UU-week
Tijdens de coronapandemie was het lastig om andere studenten, de universiteit, het Utrecht Science Park (USP), maar ook studentenorganisaties te leren kennen. Om deze reden werd van dinsdag 19 t/m donderdag 21 april de This Is UU-Week georganiseerd. Tijdens deze week werden er allerlei leuke activiteiten georganiseerd vanuit de UU i.s.m. studentenorganisaties, Parnassos, Olympos en de Botanische Tuinen. De activiteiten waren ingedeeld op de thema’s: sport, cultuur en kennis met op donderdagmiddag een Food & Drinks in de Botanische Tuinen als afsluiter.
Het was een geslaagde week met veel mooie momenten.
Benieuwd naar de ervaringen van studenten? Klik op onderstaande link voor enkele portretten die zijn gemaakt tijdens de week.
Sport @ Olympos
Op dinsdag werden er tijdens het onderdeel Sport@Olympos verschillende sportactiviteiten georganiseerd, zoals Bubble Ball.
Meditatiesessie @ Buitenhuiskamer
In de Huiskamers vonden tijdens de This Is UU-Week verschillende inloopactiviteiten plaats, zoals een Meditatie & Zelfzorgsessie in de Buitenhuiskamer @Botanische Tuinen.
Cultuur @ Parnassos
Op woensdag vond het onderdeel Cultuur @ Parnassos plaats. Eén van de activiteiten was burlesque dansen.
Student Walk @ Binnenstad
Op woensdagmiddag konden studenten deelnemen aan het onderdeel Student Walk @ Binnenstad. Tijdens de student walk maakten studenten kennis met verschillende studentenorganisaties en konden zij de Dom beklimmen.
Faculty Pubquiz @ USP
Op donderdagmiddag konden studenten deelnemen aan de Faculty Pubquiz @ USP.
Food and Drinks @ Botanische Tuinen
De week eindigde donderdagmiddag feestelijk met het onderdeel Food and Drinks @ Botanische Tuinen.

