Good Mourning met coaches

De dood van iemand die je lief was, heeft veel impact op je leven. Hoe ga je hiermee om, wat betekent het voor de rest van je leven? Het kan zijn dat deze ervaring je studie en het studeren in de weg zit. Je kunt je wellicht moeilijk concentreren en tegen allerlei vragen aanlopen. In de groep ‘Good Mourning’ maak je ruimte voor het omgaan met jouw verlies. De nadruk ligt op het delen en uitwisselen van ervaringen en verhalen met een groep lotgenoten. 

Voor wie

Studenten van de Universiteit Utrecht die te maken hebben met verlies. De steungroepen bestaan uit studenten die om diverse doodsoorzaken rouwen.

Aanbieder

De Nederlandstalige Good Mourning groep wordt begeleid door Jorn den Hertog en Jan Willem Stenvers, beiden geestelijk verzorger, en Yke Eijkemans, welzijnstrainer vanuit Studentenwelzijn. Geestelijk verzorgers bieden professionele begeleiding en ruimte voor gesprekken over zingeving en levensbeschouwing en zoeken met jou naar wat steun en troost kan geven

Duur

5 bijeenkomsten van 2 uur

Waar en wanneer

Maandag 27 januari 14:30 - 16:30 uur
Maandag 17 februari 14:30 - 16:30 uur
Maandag 3 maart 14:30 - 16:30 uur
Maandag 24 maart 14:30 - 16:30 uur
Maandag 14 april 14:30 - 16:30 uur

 

De bijeenkomsten vinden plaats op een inspirerende plek aan de Oudegracht, buiten de onderwijscontext

Voertaal

Nederlands

Aanmelden

De groep is inmiddels gestart en aanmelden is niet meer mogelijk. Schrijf je in voor de wachtlijst om op de hoogte te worden gehouden.

Aanmelden voor de wachtlijst

Kennismakingsgesprek en vragen

Voorafgaand aan de eerste sessie is er een kort individueel kennismakingsgesprek met een van de coaches om te kijken of de groep bij je past. Vragen? Mail naar studentwellbeing@uu.nl