Good Mourning (Nederlandstalig)

tot

De dood van iemand die je lief was, heeft veel impact op je leven. Hoe ga je hiermee om, wat betekent het voor de rest van je leven? Het kan zijn dat deze ervaring je studie en het studeren in de weg zit. Je kunt je wellicht moeilijk concentreren en tegen allerlei vragen aanlopen. 

‘Wie ben ik nog, nu die ander is overleden?’  ‘Ik ben bang dat ik vergeet hoe hij/zij/hen was.’ ‘Mijn verdriet lijkt heel anders te zijn dan dat van mijn familieleden.’ ‘Waar haal ik de moed en de energie vandaan om door te gaan?’ ‘Wat helpt mij om de storm aan gevoelens aan te kunnen?’ 

In 'Good Mourning' bijeenkomsten maken we ruimte voor het omgaan met jouw verlies. De nadruk ligt op het delen en uitwisselen van ervaringen en verhalen met een groep lotgenoten. Dit biedt herkenning, erkenning en geeft steun.

Details en begeleiding

De Nederlandstalige Good Mourning groep wordt begeleid door Jorn den Hertog en Jan Willem Stenvers, beiden geestelijk verzorger, en Yke Eijkemans, welzijnstrainer. Geestelijk verzorgers bieden professionele begeleiding en ruimte voor gesprekken over zingeving en levensbeschouwing en zoeken met jou naar wat steun en troost kan geven.

De vijf bijeenkomsten vinden plaats op een inspirerende plek aan de Oudegracht, buiten de onderwijscontext.

Komende data en tijden in 2025:
Maandag 27 januari 14:30 - 16:30 uur
Maandag 17 februari 14:30 - 16:30 uur
Maandag 3 maart 14:30 - 16:30 uur
Maandag 24 maart 14:30 - 16:30 uur
Maandag 14 april 14:30 - 16:30 uur

Begindatum en -tijd
Einddatum en -tijd
Locatie
Inspirerende plek aan de Oudegracht
Meer informatie
Meer informatie